Artikler

Sund aftensmad

Burger med halloumi og aubergine

Af Ditte Ingemann, 16. juli 2017

Spaghetti med rå tomatsauce

Af Sandra Pugliese, 20. juni 2017

Pasta alla Norma

Af Vibeke Lehn, 12. juni 2017

6 nye livretter på et fad

Af Vibeke Lehn, 23. maj 2017

Læs også om


Følg os på

Tilmeld dig vores Nyhedsbrev

Få inspiration til en FIT og sund hverdag, effektive øvelser, sunde og nemme opskrifter, et hav af spændende artikler, sporty mode og sjove konkurrencer ind i din postkasse.

Ja tak, jeg vil gerne modtage FIT LIVINGs e-mail nyhedsbrev med artikler, markedsføring mm. fra FIT LIVING og FIT LIVINGs partnere. Læs mere om nyhedsbrevet, partnerne og deres produkter her.


Kontakt

Redaktionen


Sara Jin Smidt

Chefredaktør

sara@fitliving.dk

Camilla Nivaro

Redaktionschef

camilla@fitliving.dk

Mille Frederikke Bjørn

Produktionsleder

mille@fitliving.dk

Anne Hermansen

Journalist

anne.hermansen@fitliving.dk

Susanne Knutzen

Digital Sundhedsredaktør

knutzen@fitliving.dk

Kundeservice


Abonnementsafdelingen

Meddelelser vedr. flytning m.m.

Tlf.: 39 45 75 45 / kontakt@mitblad.dk

 

 

Annonceafdelingen

Annoncesalg mv.

annoncesalg@egmontmagasiner.dk


Om FIT LIVING

Der er fokus på sundhed. En sund livsstil giver et sundt livssyn. Bliv inspireret på alle områder inden for mad, fitness og skønhed. Hver måned byder vi på massevis af opskrifter på sunde og nemme retter, tips til velvære og personlige artikler, hvor vi går tæt på spændende mennesker og hører deres historie. Du bliver guidet gennem tidens bedste produkter, oplevelser og inspiration i alle former.